Nawigacja

Spacer po szkole Współpraca Konkursy i projekty w których uczestniczyliśmy Zajęcia pozalekcyjne Stołówka szkolna i sklepik

Szkoła sukcesu

Spacer po szkole

Nasza szkoła jest bardzo kameralna, czysta, zadbana i przestronna.

Każda pracownia przedmiotowa i biblioteka  w naszej szkole są wyposażone w komputery ze stałym dostępem do Internetu.

Nauczyciele wykorzystują w swojej pracy najnowsze techniki nauczania - tablice interaktywne.

Lekcje często prowadzone są też w pracowni multimedialnej z wykorzystaniem projektora.

W bibliotece uczniowie mogą odrabiać lekcje, przygotowywać się do zajęć i rozwijać swoje zainteresowania.

Jeśli w 45 minut dookoła świata, to tylko w pracowni geograficznej.

Powrót do przeszłości na historii.

Matematyka - co z głowy nie umyka.

Klejnoty przyrody, a my wśród nich.

Codziennie przychodzimy na zajęcia sportowe, które organizują nam nasi nauczyciele w ramach Otwartych Sal

,,Wylęgarnia artystów”,  powód do dumy naszego Gimnazjum, to pracownia plastyczna.

Nasza szkoła w obiektywie uczniów

Jesteśmy oryginalni. Nagradzamy swoich uczniów ,,Orderem Tolerancji” - ,,Gimżelką” - za szczególne zaangażowanie w życie szkoły, wolontariat na rzecz środowiska szkolnego, pracę nad rozwojem własnej osobowości i „Złotymi ustami” – za wysoką kulturę osobistą i dbałość o piękno języka polskiego.

Kontakt

• Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej - Oddziały Gimnazjalne
    ul. Żelazna 71
  • (22) 620-24-44